Робота з автокраном на виробництві: рекомендації

14 Грудня 11:49 2014
автокран

автокран

В Україні автокрани широко використовуються в малому та середньому бізнесі для виконання різноманітних завдань в будівництві, ремонті, перевезення вантажів і т.д. Якщо у вас є бізнес в Луцьку, пов’язаний з автокранами, то вам варто знати, як провести пошук і підбір автомобільного крана для необхідного вам виду робіт.

Це непроста, але цікаве інженерне завдання, для якої потрібні як гроші, так і ваші суміщені з професійним досвідом знання. Звичайно, якщо ви боїтеся помилитися з вибором, можна порадитися з консультантом фірми, що надає послуги автокрана луцьк і має такі машини в оренду, або магазину з продажу кранів, наприклад, за цим посиланням. Зазвичай при підборі крана відправною точкою вибору є вага вантажу.
Щоб правильно розрахувати потрібну вантажопідйомність, треба звернутися до вантажо висотних характеристиці крана. Це графічна схема, на якій показані найбільші потенційні маси вантажу з урахуванням висоти і віддалення від автокрана. У кожного типу транспортного засобу ця характеристика своя, як і багато інших параметрів, які впливають на ефективність роботи крана. Це і глибина зіву кранового гака, і виліт стріли, і висота / швидкість підйому вантажу та ін. Якщо змусити кран працювати на межі його можливостей, ефективність невідворотно знизиться, яким автокран не був би потужним.

Не менш важливий критерій – габарити вантажу. Чим вантаж компактніше, тим його легше його Застропіть, тобто закріпити спеціальним чином. За це відповідальний стропальник. Іноді трапляються ситуації, коли вантаж Застропіть технічно неможливо – припустимо, у нього неправильна форма або зроблений він з м’якого металу і багато важить. У такому випадку потрібно вибирати автокран більшої потужності або використовувати два крани.

Після ваги і габаритів вантажу знадобляться дані про те, на якому майданчику буде функціонувати автокран, про наявність укосів або котловану. Поверхня, на якій ви поставите автокран, повинна бути повністю рівною. Нахил або нерівності викличуть зсув або перекіс, що ускладнить роботу. Для цього потрібні канати стропи луцьк, які будуть отримувати дану інженерну конструкцію автокрана.

Якщо на місці роботи є котлован, то автокран повинен стояти на деякій відстані від найближчого укосу. Воно залежить від грунту на майданчику і глибини котловану. При глибині в 2 м кран треба розташувати мінімум в 1,5 м від укосу, якщо грунт глинистий, і в 3 м – при піщаному або гравійному грунті. А якщо на майданчику є котлован глибиною 5 м, треба зупинити кран в 3,5 м на лісовому сухому грунті і в 6 м від схилу на піску.