Реставрація ванни в Тернополі: рейтинг майстрів

24 Червня 20:37 2015

Розповімо на нашому порталі про нову технологію реставрації ванни. Звісно Ви очікували на рейтинг майстрів, проте в відкриємо один секрет: в ньому переміг майстер Сергій. Нагородження відбудеться в Тернополі та у місті Дубно.

Проте давайте повернемось до реставрації ванни. Оновлюємо ванни двома способами: рідким акрилом і вкладишами.

1. “Рідкий акрил” служить для відновлення прийшли в непридатність в результаті експлуатації ванн всіх розмірів, способом наливу у всередину ванни. Реставрація ванн тернопіль розпочинається з матеріалу який наливається у ванну, у ванних кімнатах в житлових будинках, готелях, санаторіях та ін. “Рідкий акрил” наливається на верхні краї ванни, далі під власною вагою повільно стікает вниз, до дна ванни, утворюючи рівномірний шар товщиною до 6 мм , заповнюючи відколи, тріщини та інші дефекти. Завдяки суперформулі “Рідкий акрил” твердне при кімнатній температурі протягом двох днів. Матеріал отримав широку популярність завдяки високій стійкості до старіння, відсутності мікропористої структури, низької теплопровідності, стійкий до бактерій, механічних і хімічних впливів. “Рідкий акрил” застигає за 36 годин.

2. Акриловий вкладиш – це вставка в ванну, виготовлена ​​з двошарового полімеру. Він спеціально був розроблений для виробництва санітарно-технічних виробів. Завдяки стійким полімерам основний гігієнічний шар має високу стійкість до механічних впливів, другий шар має високу пластичність, що дозволяє акрилового вкладиша з легкістю переносити изгибающие навантаження. Акриловий вкладиш – це максимально простий швидкий і дешевий спосіб оновити ванну. Завдяки технології «Ванна у ванну» Ви станете власником нової ванни всього за 2 години! Саме стільки потрібно майстру, щоб вдихнути в Вашу стару ванну нове життя.

Переваги рідкого акрилу і вкладиша: довговічний, екологічно чистий, простий у догляді, не іржавіє, не жовтіє, не вимагає демонтажу старої ванни.

Термін служби при правильній експлуатації 15 – 20 років.
Гарантійний термін – 1 рік.

Робота займає 2-3 години.

Виконуємо всі види сантехробіт будь-якої складності!

Працюємо по місту, передмістю і краю. Телефонуйте: (096) 098-00-98