Прокуратура незадоволена прапором ЄС у Дубно і подала до суду

23 Грудня 07:32 2013

Прокуратура Рівненської області подали до окружного адміністративного суду 25 позовів про визнання протиправними та скасування 27 рішень органів місцевого самоврядування, що стосуються, зокрема, “використання символіки іноземних держав поблизу адміністративних будівель”, повідомляє Dubno.com.ua

prapor-esЙдеться про прапор Євросоюзу, в багатьох містах і селах області депутати вирішили вивісити поруч з прапором України та символікою своїх населених пунктів. Зокрема, у Рівному такий прапор з’явився біля будівлі міськвиконкому, а також на центральній площі міста.

Крім того , прокурори оскаржили звернення до Верховної Ради з пропозиціями ініціювати дострокове припинення повноважень президента, Кабінету міністрів і Верховної Ради, які прийняли місцеві депутати таких населених пунктів як Дубно, Сарни, Острог, Корець, Гоща, а також депутати багатьох районних рад.

“Беручи зазначені рішення, посадові особи сільських, селищних, районних та міських рад області вийшли за межі наданих Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні повноважень, чим порушили вимоги статті 19 Конституції України”, – йдеться в релізі прес-служби прокурора Рівненської області .

Працівники органів прокуратури області і надалі будуть вживати заходів реагування на будь-які порушення закону, йдеться у заяві.