Міліціонер Пянтковський хабар не брав – офіційно

07 Травня 17:17 2015

пятнковський-фотоУМВС прояснило скандал з інформацією про можливий хабар заступником дубенської міліції Пянтковським.

Вчора близько 19.15 години невстановлені особи у камуфляжній формі та балаклавах увірвалися в адміністративне приміщення Дубенського міського відділу УМВС, де із застосуванням фізичної сили та прийомів рукопашного бою подолали опір працівників добового наряду підрозділу та проникли на другий поверх до кабінету заступника начальника МВ – начальника міліції громадської безпеки Олександра Пянтковського.

Як з’ясувалося, невідомими особами в балаклавах виявилися працівники спецпідрозділу управління Cлужби безпеки України в Рівненській області «Альфа», які були залучені прокуратурою області до документування можливого одержання міліціонером неправомірної вигоди у розмірі трьох тисяч гривень від місцевої мешканки, 57-річної Валентини, за  безперешкодне здійснення незаконної торгівлі товарами хімічної промисловості на одному із ринків Дубна.

Однак у ході огляду службового кабінету та особистого огляду правоохоронця доказів вчинення ним кримінального правопорушення зафіксовано не було. Слідчий прокуратури не виявив ані грошових коштів, ані слідів передачі грошей працівнику міліції. Працівник ОВС не затримувався, запобіжний захід не обирався.

Як повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області, наразі управлінням МВС України в Рівненській області готуються листи керівництву УСБУ та прокуратури Рівненської області щодо роз’яснення та встановлення законності в діях їх підлеглих.

Водночас в УМВС проводиться службове розслідування з приводу можливого вчинення заступником начальника міськвідділу посадового злочину та правомірності дій добового наряду щодо забезпечення пропускного режиму.