Курси крою та шиття – варто чи ні?

Липень 16 17:47 2017
курси крою та шиття рівне

курси крою та шиття рівне

Курси крою та шиття – відмінна можливість для кожного за короткий час опанувати корисними навичками в дизайні і індивідуальному пошитті; а з огляду на той факт, що ми ніколи не стоїмо на місці, для наших учнів ми постійно розробляємо нові майстер-класи і поглиблені програми з пошиття, моделювання, обробки і дизайну. Наші численні програми та експрес-курси підійдуть не тільки тим, хто тільки почав своє навчання, а й тим, хто має досвід в індивідуальному пошитті і хоче постійно вдосконалювати свої навички.

Удосконалювати свої навички неможливо без постійного навчання. У майстерні створені всі умови для тих, хто хоче ставати краще в улюбленій справі. В даний час у нас проходять регулярні курси крою та шиття рівне, які допоможуть Вам вдосконалити свої навички в сфері індивідуального пошиття, дизайну та моделювання одягу. Наші авторські програми розроблені з урахуванням того, що займатися по ним можуть як досвідчені швачки, так і ті, хто тільки почав своє навчання.

Майстерня у Рівному пропонує ідеальні у виконанні і виконані за всіма нормами лекала. Наші співробітники – професіонали своєї справи з багаторічним досвідом в сфері пошиття, дизайну, конструювання та технології швейного виробництва. У майстерні можна замовити розробку лекал від однієї одиниці до повноцінної колекції одягу будь-якого рівня складності. Працюємо з чоловічого, жіночого та дитячого одягу з будь-яких матеріалів. Надаємо повний супровід замовлення, починаючи від документації і закінчуючи консультацією по вибору тканини.

Цей курс підійде для тих, хто вже вміє шити, але хоче вдосконалити свої знання в дизайні, обробці, моделюванні і пошитті одягу. Наш курс просунутого рівня дозволить Вам підвищити свою кваліфікацію, набути впевненості в своїх силах, відпрацювати складні елементи, а також відновити втрачені навички.

У нашій майстерні створені всі умови для навчання на курсі просунутого рівня:

  1. професійне обладнання;
  2. викладачі з більш ніж тридцятирічним стажем;
  3. велика кількість авторських навчальних матеріалів;
  4. надання всіх видаткових елементів;
  5. навчання в комфортних умовах.