Дубенчанин на Майдані: “Людей розстрілювали з АК-47 як м’ясо”

21 Лютого 07:24 2014

dubno-maidanВідгук дубенанина, який щойно повернувся додому з Майдану трохи перепочити. Короткі підсумки побаченого і пережитого:
1. Хочу висловити співчуття сім’ям усіх загиблих та невинно убієнних. Це було просто пекло. Беззбройних людей просто розстрілювали з АК-47 (Калашников) та снайперських гвинтівок, як м’ясо! Відстрілювали навіть тих, які просто стояли далеко від епіцентру подій, жінок, медиків, журналістів. Довелося побачити і прострілені бронежилети, і щити, і навіть каску з мізками…
2. Влада вчинила злочин проти власного народу, проти людства, за який немає справедливої міри покарання. Але впевнений, хто б куди не втік і як би не сховався, через, 5, 10, а то й 20 років він понесе справедливе покарання.
3. Вся Україна реально встала! В усіх населених пунктах, на головних трасах встановлені народні кордони. Люди не пускають беркут і тітушок на Київ. На Полтавщині люди зупиняли автобуси з тітушками, розбували їх і примушували босими повертатися додому.
4. Майдан розширився і дуже укріпився! Кияни цілодобово підвозять продукти, медикаменти, дрова, засоби захисту та інші необхідні речі.
5. Люди на Майдан все прибувають і прибувають. Тільки сьогодні зранку приїхало 3 автобуси зі Львівщини та Житомирщини.
6. Тітушок і внутрішні війська вивозять із Києва. Батьки приїжджають і просто забирають своїх дітей!
7. Ніч пройшла спокійно, у молитві за загинувшими та вижившими. Настрій на Майдані досить бойовий! Люди не віддадуть цій владі вже нічого!