День міста Дубно 2013 – ФОТО

26 Серпня 15:08 2013
Вареник Дубно

Вареник Дубно

День міста Дубно (Рівненська обл) мешканці відзначили дивним концертом та салютом.

У Дубно пройшло святкування дня міста та дня Незалежності. Співак Дзізьо та Сандулеса це те на що спромігся Василь Антонюк для Дубенчан. Браво Василь Михайлович, напевно ви вдома слухаєте Дзізьо та підтанцьовуєте….

[nggallery id=1]

Старання організаторів дійства цілком виправдався: сотні людей сходилися до центрального міського скверу для огляду та участі у головній «родзинці» Дня міста – конкурсі на найбільший і найсмачніший вареник! Міський голова Дубна Василь Антонюк і народний депутат України Валентин Королюк також пройшли до команд-учасниць, аби скуштувати вареники з різноманітними начинками.
Коли комісія «з визначення найкращого вареника» підбивала підсумки – на площі перед Будинком дитячої творчості запрацював ще один майданчик – «Свята морозива», що його для дубенчан вже традиційно подарував народний депутат Валентин Королюк. Тут були й конкурси, й шаради, й вікторини та буфонади, одне слово тисячі дітей і їх батьків розважалися й смакували морозивом.
Продовжувалося святкування Дубна вітальними словами з «великої» сцени центрального майдану. Зокрема, до дубенчан і гостей міста звернулися міський голова Василь Антонюк і народний депутат Валентин Королюк. Окрім слів вітання дубенчанам та гостям свята, Валентин Королюк висловив сподівання про неминуче і швидке звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко. Адже, за словами народного депутата, країна, у якій є політичні в’язні, не може сподіватися на європейське майбутнє.
Але на словах вітання свято не завершилося. Офіційну програму святкування Дня Дубна змінив концерт. На цьому за підтримки народного депутата Валентина Королюка та Дубенського міського голови Василя Антонюка виступили зірки української естради – народна артистка Лілія Сандулеса та мегапопулярний гурт «Dzidzio».
Центральний дубенський майдан Незалежності був заповнений вщерть. Овації дубенчан та гостей свідчили про одне: свято вдалося. І, як зазначив Валентин Королюк, він та міська влада зроблять усе, щоб 914-та річниця славного міста увінчалася новими досягненнями та успіхами.