Даїшник зупинив журналіста: “В мене зарплата 2100 грн”

01 Лютого 10:30 2015
Працівник ДАЇ: "В мене зарплата 2100 грн"

Працівник ДАЇ: “В мене зарплата 2100 грн”

Працівник ДАЇ поскаржився на малий розмір заробітньої плати на службі. Журналіста видання Dubno.com.ua зупинив працівник ДАЇ за перевищення швидкості. Новий сучасний пристрій “Трукам” показав 98 км, що на 38 км., вище дозволеного. Журналіст не отримав протоколу проте отримав скаргу на низьку зарплату від працівника ДАЇ.

“Мене зупинили за перевищення, я показав всі документи і попросив скласти на мене адмін-протокол. Проте замість виконання Закону, я отримав проповідь, яка мала заробітня плата в працівників ДАЇ та відсутність рукавиць при температурі +6 на дорозі. Працівник ДАЇ повідомив, що в нього зарплата 2100 грн, приїхав з АТО і нічого не отримав, а курс долара 20 грн, як далі жити? Мене запросили сісти в службове авто, я відмовився, бо розумів, там потрібно давати “хабар”, а коли ти в себе в автомобілі, то психологічно важко отримати гроші від водія”, – розповів журналіст.

Працівники ДАЇ були виховані, говорили про реформу, що їх звільнять, а наберуть нових за 6 тисяч, проте і цього мало, реформа від нової грузинської чиновниці “показуха”, ніхто не буде стояти на дорозі за 6 тисяч, – скаржились “Даїшники”.