Група збанкрутілих політиків-невдах піариться на Дубні – ФОТО

01 Травня 15:26 2014

У Дубно відбулося відкрите засідання Громадської експертної ради Дубенщини (Що це??) за участю представників місцевих ЗМІ та молоді (яких ЗМІ, якої Молоді???)

– Метою заходу стало започаткування відкритого майданчику для детального обговорення актуальних питань суспільно-політичного життя громад міста й району. Ми започатковуємо діяльність на засадах відвертості – в думках, на словах, у вчинках.  Надалі засідання експертної ради плануємо проводити регулярно. Вони будуть присвячені конкретним сферам соціально-економічного розвитку Дубна і району, – зазначив Михайло Корилкевич, голова Громадської експертної ради Дубенщини.

Під час засідання експерти обговорили, яким чином радикальні зміни в українському суспільстві вплинули на життя міста, акцентували увагу також і на проблемах: що зроблено, що потрібно зробити (браво хлопці, чому не робите?)

У ході відповідей на запитання журналістів було вирішено, що експертна рада насамперед ініціюватиме розгляд актуальних проблем місцевими органами влади, а також пропонуватиме ідеї для всебічного розвитку міста й району (Яких журналістів? Де у Дубно журналісти?)

Ініціаторами створення та членами спільноти Громадської експертної ради Дубенщини є: Олександр Карпюк, (екс-екс-екс…) депутат Дубенської міської ради; Леонід Кічатий, директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубна (Регіонал); Михайло Корилкевич, член Наглядової ради групи компаній «Монстера»; Олег Супрун, спеціаліст управління архітектури; Олександр Гладунов, експерт Аналітичної групи «Стратегіко» (Ти хто???); Віктор Єфимчук, громадський активіст (Ти хто???); Олександр Лісовський, політолог (У Дубно вже є політологи?:)))

Висновок: зібралась групка екс-політиків, що хочуть знову добратись до владного бюджету. Дехто ще досі при ньому, але мало, хоче більше. Ще Васю Антонюка потрібно було покликати, він любить різні мітинги:) 

ФОТО дешевого піару:)

 

karas