Візитки Луцьк та таблички Луцьк

04 Вересня 14:53 2015

Візитки є одним з основних носіїв контактної інформації. Візитки Луцьк потрібні для ведення ефективного бізнесу – обміну контактами з потенційними клієнтами, партнерами, постачальниками. Від того, наскільки якісно буде виконана офсетний друк візиток в Луцьку, залежить, у тому числі, і успіх вашої справи.

Візитки Луцьк

Візитки Луцьк

ОСОБЛИВОСТІ ВІЗИТОК
Терміновий друк візиток в друкарні в Луцьку має такі особливості:

Доступна вартість. При оптовому замовленні, офсетний друк візиток в місті Луцьк обійдеться дешево. Ви можете самі в цьому переконатися, ознайомившись з цінами в нашому прайс-листі.
Будь-які матеріали – від економ до ексклюзивних. Ви можете замовити друк візитних карток з різних видів паперу, картону.
Будь-які розміри, індивідуальний дизайн, оригінальна обробка. Ми можемо підготувати унікальні VIP-візитки, які зможуть значно виділити вас серед конкурентів.
Підготовка якісного макета – один з головних етапів офсетного друку візиток. Наші фахівці можуть відредагувати надані клієнтом макети з урахуванням особливостей друку. Крім того, ми можемо розробити індивідуальний дизайн візиток з урахуванням ваших побажань.

Звертаємо увагу, що в друкарні в Луцьку ви також можете замовити виготовлення і друк інший високоякісної поліграфічної продукції. У нас друк буклетів і візиток на офсетному обладнанні обійдеться дешевше. Фахівці нашої друкарні проведуть предпечатную підготовку макетів, а також друкарську обробку при необхідності (ламінування і т. д.).

Пропонуємо недорогу друк листівок і візиток – відмінний набір для проведення недорогий ефективної рекламної кампанії. Листівки, як і візитки, є роздатковим матеріалом, проте, крім контактної інформації ви можете розмістити на них відомості рекламно-інформаційного характеру про вашу компанію, товари і послуги. Якісна поліграфія – ваш надійний помічник у просуванні бізнесу.

Зміцнення іміджу компанії, підвищення впізнаваності бренду, зростання продажів, залучення клієнтів – будь-які завдання наших клієнтів легко вирішуються фахівцями друкарні за допомогою універсального витратного матеріалу – паперу. Ми витягаємо з паперу весь її потенціал, перетворюючи чисті аркуші і безлику паперову продукцію в ефективні носії графічної і текстової інформації.

Створення та тиражування діловий або рекламної поліграфії методами цифрової, офсетного, плоттерной і різографічний друку – добре налагоджений процес, для здійснення якого ми використовуємо:

  • безцінний досвід наших дизайнерів, верстальників і друкарів;
  • високоякісну друковану папір різних типів;
  • полотно, банерну тканину, плівку та інші носії;
  • імпортні друковані фарби, що забезпечують відмінну передачу кольору і оптимальну чіткість зображення;
  • сучасне поліграфічне обладнання (Konika-minolta, Riso RP, Canon), що забезпечує високу швидкість тиражування;
  • унікальні технології постпечатной обробки (обрізка кутів, ламінування, тиснення, вирубка, конгрев).

таблички-луцькПісля друку візиток в можна замовити виготовлення та дизайн візуальної реклами для офісу чи кабінету. Ми хочемо запропонувати таблички луцьк для директора чи керівника на двері або стіни. Замовити виготовлення в місті Луцьк таблички найкраще у дизайн центрі, що спеціалізується на друці пластику чи ПВХ. Для цього після замовлення візиток повідомте менеджеру, що хочете замовити табличку та відповіднний розмір.